Yhteystiedot

Alajärven Kirjanpitopalvelu Oy

Järvikatu 3, Pl 82, 62900 Alajärvi
Puh. 06-557 3636
Fax. 06-557 1166
kpp@mm-tilit.fi

Martti Matintupa, HT, KLT
martti@mm-tilit.fi
040-725 1269

Elina Heikkilä, ekonomi, KLT
elina@mm-tilit.fi
044-726 0398

Laura Lahtinen, tradenomi, kirjanpitäjä
laura@mm-tilit.fi
044-726 0133

Satu Höykinpuro, merkonomi, kirjanpitäjä
satu@mm-tilit.fi
044-726 0963

Terhi Ahonen, merkonomi, kirjanpitäjä
terhi@mm-tilit.fi
044-493 2242

 

 

MM-Tilintarkastus Oy

Järvikatu 3, Pl 82, 62900 Alajärvi
040-725 1269
htm@mm-tilit.fi

Henkilöstö:

Martti Matintupa, HT, KLT
040-725 1269
martti@mm-tilit.fi

Pirkko Matintupa, KLT
040-544 4253
pirkko@mm-tilit.fi

Alajärven Kirjanpitopalvelu Oy

Ota yhteyttä lomakkeella!

13 + 11 =